KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12894200
nr 1289 4200
Ilja Schewelow. Signerad, daterad 1943, studie. Olja på duk, 41x32 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 18 november 2019
kl 20:23:17
1.500 kr